Nadruki reklamowe – znakowanie

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi znakowania odzieży oraz butów!

Kupując produkty w naszym sklepie Internetowym oraz stacjonarnym, możesz zlecić nam wykonanie nadruków reklamowych na odzieży oraz butach. Posiadamy własny park maszynowy, co pozwala na osiągnięcie konkurencyjnych cen. W naszym sklepie otrzymujesz dożywotnią gwarancję na nadruki personalizowane.

Znakowanie wykonujemy w technologii:

Haft

Jest metodą znakowania odzieży, której można przypisać sporą wytrzymałość. Odzież firmowa z haftem jest nietuzinkowa i prestiżowa. Idealnie prezentuje się na koszulach, fartuchach czy koszulkach polo, a także polarach czy kurtkach. Jest to bardzo efektywna i estetyczna metoda znakowania odzieży.

Flex

Technika flex polega na wycinaniu wzoru za pomocą plotera na specjalnej folii, którą wgrzewa się w materiał. Powstająca odzież firmowa z logo jest odporna na ścieranie i pranie. Idealnie kryje powierzchnię i jest trwała. Technologię Flex wykorzystuje się przy niskich nakładach produkcyjnych.

Sitodruk

To najpopularniejsza metoda wykonywania nadruków reklamowych na odzieży odporna na pranie i ścieranie. Jest stosunkowo niedroga i nadaje się szczególnie do druku wysokonakładowego. Podczas druku każdy kolor nakładany jest indywidualnie, dlatego należy przygotować osobne matryce. Powstają one podczas naświetlania kliszy i przenoszenia projektu na matrycę.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 16:30 oraz w soboty w godzinach 9:00 – 13:00. Zapraszamy także do naszego sklepu stacjonarnego zlokalizowanego przy ulicy Grunwaldzkiej 23 w Bydgoszczy.

Formularz kontaktowy